Aby lepiej przedstawić rozpiętość naszych możliwości, zapraszamy do zapoznania się z działem 'Zlecenia'. Poniżej krótko o nas.

Realizujemy różnorodne zlecenia związane z marketingiem, procesami sprzedaży, działaniami naprawczymi i ogólnie pojętym wzmacnianiem przewag konkurencyjnych naszych klientów.

Swobodnie działamy na różnych rynkach i branżach. Działaliśmy lub działamy na rynku energetycznym, samochodowym, spożywczym, paliwowym, poligraficznym, informatycznym, suplementów diety, zaawansowanych technologii, oświetleniowym i innych. Wiele realizacji zakończonych zostało wystawieniem referencji przez naszych zadowolonych klientów (sprawdź w dziale 'REFERENCJE').

W naszych dokonaniach jest także dwukrotny udział w projektach start-up w branży oprogramowania oraz w branży diet zwierzęcych. Oba udziały zostały zakończone sukcesami.

Innym elementem naszej działalności jest wsparcie inwestorów w procesach uruchamiania call center outsourcingowych oraz tzw. wewnętrznych działów call center. Tu również mamy kilka sukcesów.

Prowadzimy także audyty call center albo całych struktur i procesów sprzedaży jakie w firmach funkcjonują.